Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

Wybierz datę:

lipiec 2022
pn
wt
śr
cz
pt
so
nd

Ostróda/Miłomłyn SZLAKIEM KANAŁU ELBLĄSKIEGO

Ostróda/Śluza Zielona/Śluza Miłomłyn/Miłomłyn - transport odwożący po skończonym rejsie dla klientów indywidualnych odjeżdża o godzinie 12:30 przy przystani w Miłomłynie.

Miłomłyn/Ostróda SZLAKIEM KANAŁU ELBLĄSKIEGO

Transport dowożący do przystani w Miłomłynie dla klientów indywidualnych odjeżdża o godzinie 12:00 z przystanku autobusowego przy ul. Mickiewicza 22 w pobliżu Zamku.Trasa rejsu - Miłomłyn/Śluza Miłomłyn/Śluza Zielona/Ostróda.

Ostróda / Stare Jabłonki SZLAK SZELĄGA

Ostróda/Śluza Ostróda/Jezioro Pauzeńskie/Śluza Mała Ruś/Jezioro Szeląg Wielki/Jezioro Szeląg Mały/Stare Jabłonki - transport odwożący po skończonym rejsie dla klientów indywidualnych odjeżdża o godzinie 12:30 przy bramie wejściowej na plażę Hotelu Anders w Starych Jabłonkach przy ul. Spacerowej.

Stare Jabłonki/Ostróda SZLAK SZELĄGA

Transport dowożący do przystani w Starych Jabłonkach dla klientów indywidualnych odjeżdża o godzinie 12:00 z przystanku autobusowego przy ul. Mickiewicza 22 w pobliżu Zamku. Trasa rejsu - Stare Jabłonki/Jezioro Szeląg Mały/Jezioro Szeląg Wielki/Śluza Mała Ruś/Jezioro Pauzeńskie/Śluza Ostróda/Ostróda.

Ostróda/Jezioro Pauzeńskie/Ostróda SZLAK DRWĘCY

Ostróda/Śluza Ostróda/Jezioro Pauzeńskie/Śluza Ostróda/Ostróda

JEZIORO DRWĘCKIE – REJS SPACEROWY

Rejs spacerowy po jeziorze Drwęckim w Ostródzie.

Buczyniec /Oleśnica/ Buczyniec SZLAKIEM TRZECH POCHYLNI

Trzygodzinny rejs rozpoczyna się i kończy w Buczyńcu w samym sercu Kanału Elbląskiego. Podczas wycieczki statek pokonuje pochylnie w Buczyńcu, Kątach oraz Oleśnicy sześciokrotnie, płynąc początkowo w dół, a w drodze powrotnej w górę.

Buczyniec/Elbląg STATKIEM PO TRAWIE

Pochylnie: Buczyniec/Kąty/Oleśnica/Jelenie/Całuny/Jezioro Druzno/Elbląg - transport odwożący po skończonym rejsie dla klientów indywidualnych odjeżdża z parkingu przy ul. Wodnej 1b w Elblągu.

Elbląg/Buczyniec STATKIEM PO TRAWIE

Elbląg/Jezioro Druzno/Pochylnie: Całuny/Jelenie/Oleśnica/Kąty/Buczyniec - transport odwożący po skończonym rejsie dla klientów indywidualnych odjeżdża z parkingu przy pochylni Buczyniec 1a do Elbląga na ul.Wodną 1b.